Efektywność osobistaideaTechniki nauki

Przez życie na skróty

skrót, skróty, życie, rozwój, osobisty, wiedza, uczenie się, pamięć, medycyna, iluzja, hipnoza
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Welcome to my world

Cześć!
Witam Cię w moim publicznym miejscu w internecie! Pomysł na tego bloga tak naprawdę rozwijał się od długiego czasu. Z początku miał się nazywać “Superhuman Project”, ponieważ kiedyś zamarzyło mi się stworzyć firmę lub fundację o takiej nazwie. Prowadzić szkolenia z tego wycinka wiedzy o człowieku, która pozwala nam na stawanie się coraz bardziej efektywnym. Ponadprzeciętnym.

W pewnym momencie jedna z moich koleżanek na studiach zauważyła: “Ty Marcin to żyjesz tak jak ja bym chciała – minimum wkładu, maksimum efektu”. Do tego doszło stwierdzenie mojej ukochanej dziewczyny: “Ty to tak zawsze idziesz przez życie na skróty”.

To było to!

No i stało się, to mnie przekonało, to jest idealna idea dla tego co robię. Ciągle szukam drogi na skróty we wszystkim czego się podejmuję

Rozwój, nauka, szybkie czytanie, dieta, Przez Życie Na Skróty

Skąd się wzięło to moje zainteresowanie do “oszczędzania energii”? Ja zwykle mówię, że z lenistwa. Chociaż gdy o tym pomyślę, to raczej przez Brian’a Tracy’ego, który w swojej książce “Zarządzanie czasem” powiedział, że jak chciał napisać książkę, to nie usiadł i pisał, tylko najpierw nauczył się szybko i bezwzrokowo pisać na klawiaturze, jak ustalić rytm pracy oraz jaki jest najlepszy styl pisania dla tego co chce zrobić.

I to jest to! Stwierdziłem, że też będę się przygotowywał do każdej czynności, której się podejmę.

Gdy jeszcze kończyłem liceum, stwierdziłem, że na studiach będę potrzebował się bardzo dużo uczyć (wszyscy mnie straszyli, że na medycynie nie ma życia), więc zająłem się technikami nauki (jeśli chcesz się ich nauczyć szybko i porządnie sprawdź koniecznie: www.dorotafilipiuk.pl – możesz tam też wykupić konsultacje, które poprowadzę ja. Koniecznie napisz wtedy w mailu “z polecenia przezzycienaskroty.pl”!).
W międzyczasie zacząłem prowadzić płatne pokazy iluzji i tu też najpierw nauczyłem się jak mówić do ludzi, jak poruszać się na scenie i jak układać show aby było ciekawe.

Teraz, zanim zacząłem pisać choćby ten post, przeszedłem drogę do poznania podstaw układania i personalizacji stron na WordPress, SEO czy pisania treści na blogu.

Tym właśnie chcę się z Tobą podzielić. Będę uczył się nowych rzeczy, czy rozwijał już poznane i podawał Ci gotowe rozwiązania, przemyślenia oraz wskazówki, jak możesz przejść z punktu A do B (niezależnie czym są) w maksymalnie prostej linii.

Zapraszam Cię w podróż Przez Życie Na Skróty!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Tags: