Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Materiały

Poniżej znajdziesz listę materiałów, stron, książek i kursów, które znacząco skrócą Twoją drogę do zostania Super Uczniem. Wszystkie podane tu odnośniki zostały przeze mnie sprawdzone. Wiele z nich jest właściwie podstawą mojej wiedzy czy obecnego funkcjonowania. Mam nadzieję, że skorzystasz z chociaż części z nich i już niedługo osiągniesz swoje naukowe cele!

Obrazki są połączone z linkami do odpowiednich stron. Powinny otworzyć się w nowej karcie po kliknięciu lewym przyciskiem.

Kursy

Źródła

Kursy Doroty Filipiuk zostały przygotowane poprzez połączenie najświeższej wiedzy o funkcjonowaniu mózgu oraz znajomości psychologii człowieka. Wyglądają jak gra, dzięki czemu mocno zachęcają do podjęcia działania i ukończenia kursu. Dodatkowo, wciąż rozwijana baza praktyki spowoduje, że już nigdy nie będziesz mieć poczucia “No dobra, ale zupełnie nie wiem jak tego użyć w tym co robię!”. Zdecydowanie, przede wszystkim, kurs Ucz się jak Geniusz jest najbardziej kompleksowym kursem na rynku i polecam go zarówno początkującym jak i osobom, które są już dość obeznane w temacie nauki.


Źródła

Kursy SuperHuman są jedyne w swoim rodzaju. Ich pomysłodawcę, i w większości wykonawcę, poznałem poprzez podcast o tej samej nazwie. Od razu się zakochałem! Mindset Jonathana Levi’ego i tematy, które poruszał rezonowały ze mną i były idealne! Korzystając z miesięcznej subskrypcji jego bazy kursów, przeszedłem przez wszystkie produkty i wprowadziłem je w życie. Powiedzieć, że działają to nie powiedzieć nic!


Źródła

Kurs Anthony’ego Metivier’a przeszedłem najpierw w formie darmowej (tak, tej z poziomu strony głównej). Przez to, że jego podejście tak mi się spodobało, postanowiłem skorzystać z pełnego kursu. Dzięki temu mogę z pewnością i optymizmem korzystać z mojej ulubionej techniki pamięciowej – Pałacu Pamięci

Konsultacje Indywidualne

Źródła

Na tej stronie umówisz się ze mną na prywatne konsultacje. Spotkania obejmują wszelkie zakresy – od efektywnej nauki, przez efektywność osobistą, po właściwą dietę i styl życia!

Styl życia

Źródła

Ambronite jest idealnym rozwiązaniem, kiedy nie mam czasu ani chęci przygotować dla siebie posiłku na uczelnię czy do szpitala. Zachwycił mnie przede wszystkim dlatego, że ma całkowicie naturalny i w większości pochodzący z upraw ekologicznych skład (vegan friendly 😉 ). Do tego jest on zróżnicowany i dobrany pod kątem maksymalnie dużej wartości odżywczej, nie tak jak wszystkie tak popularne w Polsce posiłki w proszku, które głównie są białkiem grochu. Polecam chociaż spróbować! Z kodem “na skroty” masz 10E zniżki!

Niektóre podane wyżej linki, są linkami afiliacyjnymi. Jeśli chcesz, możesz wejść na główną stronę wyszukując ją w Google, jednak kupując polecane przeze mnie produkty z moich linków, wspierasz moją działalność, chociaż zakup kosztuje tyle samo. Trochę jak z oddaniem części podatku, nie? 😉

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.